Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes. Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli.

Sīkdatnes
Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli.


Privātuma politika
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un pakalpojumus)
Sociālo mediju sīkdatnes
Disabled
Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas, lai Jūs varētu dalīties ar saturu sociālajos tīklos)
 
Widu-Farben Menke GmbH
Widu-Farben ir ģimenes uzņēmums ar senām tradīcijām, ko 1954. gada 1. janvārī dibināja Althoff kungs kā Widu Chemie Althoff & Co. Tā ražo produktus profesionāļiem. Mūsu nozarē mums ir daudz zināšanu un prasmju.

Ar mums jūs saņemat produktus, kas ir ražoti mūsu rūpnīcā Vācijā un pielāgoti jūsu vajadzībām. Mēs pievēršam uzmanību augstai kvalitātei, kas ir redzama mūsu objektos.

Mūsu uzņēmums kā krāsu ražotājs ar senām tradīcijām darbojas kopš 1954. gada, un daudzi klienti Eiropā un Āzijā novērtē mūs kā partneri. Galapatērētāji slavē mūsu izstrādājumu ilgo izturību. Mūsu labākie produkti krāsotājiem pārliecinās arī jūs. Mēs vienmēr piedāvājam saviem klientiem visdažādākajām iespējām piemērotus produktus par labākajām cenām ar labu cenas un kvalitātes attiecību. To apliecina pastāvīgais klientu skaita pieaugums. Mēs piegādājam jums ātri un kompetenti, tikai tā mēs varam pārliecināt jūs ilgtermiņā. Pārbaudiet mūsu produktus mūsu paziņojumos!

Uz drīzu tikšanos!

Widu Farben rūpnīca Vācijā
Ģimenes tradīcijas krāsas
kopš 1954. gada
 • «Made in Germany»
  Mēs esam ražotāji un tāpēc esam gatavi piedāvāt Jums vislabākās cenas un sadarbības nosacījumus. Mūsu partneris var būt gan individuālais uzņēmējs, gan būvniecības vai tirdzniecības organizācija, kas interesējas par visa plašā Widu Farben produktu klāsta iegādi.
 • Vācu kvalitāte
  Preču zīmes, kas ir patiesi vāciskas, tiek ražotas Vācijā un ārvalstīs un 100% atbilst "vācu kvalitātes" definīcijai.
 • DIN standarts
  DIN galvenais uzdevums ir izstrādāt normatīvo un tehnisko dokumentāciju (tehniskie nosacījumi, standarti utt.). Šajā nolūkā institūts organizē dažādu jomu ekspertu darbu. Struktūra ietver dažādus ražošanas uzņēmumus, pētniecības institūtus, pētniecības centrus, valsts un privātās organizācijas.
 • TÜV sertifikats
  TÜV — Vācijas ekspertu organizācija. Savas 150 gadu ilgās vēstures laikā TÜV SÜD ir kļuvis par vienu no līderiem pārbaužu, testēšanas un sertifikācijas jomā. Saīsinājums TÜV ("Technische Überwachungs-Verein") vācu valodā nozīmē "Tehniskās uzraudzības asociācija".
 • ES sertifikācija
  Preču sertifikācija Eiropas Savienības valstīs - neatkarīga procedūra produktu atbilstības apstiprināšanai
  (produkti) esošie saskaņotie ES standarti un jaunās pieejas direktīvas, CE sertifikācija
  (obligātā sertifikācija) ļauj brīvi pārdot produktus visā Eiropas Kopienā.
 • Eksperti savā jomā
  Profesionālā pārklājumu asociācija. Mēs esam daļa no šīs lielās profesionāļu komandas. Mūsu pašu ražotie labākie produkti un profesionālā apstrāde ir atslēga uz panākumiem, kas gadu gaitā auguši.
Bezmaksas konsultācijas par
«Widu Farben» produktiem