Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes. Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli.

Apstiprināt visas
Pielāgot izvēli
Sīkdatnes
Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli.


Privātuma politika
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un pakalpojumus)
Sociālo mediju sīkdatnes
Disabled
Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas, lai Jūs varētu dalīties ar saturu sociālajos tīklos)
 
Kontakti
Widu Farben Latvija
Plašs augstas kvalitātes būvniecības
un krāsu izstrādājumi klāsts

Reģ.Nr. 40203279893

Brīvības iela 68 - 13, Balvi, Balvu nov., LV-4501
AS SEB banka

Kods: UNLALV2X
Konta Nr.LV90UNLA0055002150327
Tel. 29693939; 25367677

e-pasts: info@widu-farben.lv
Atbildība par saites
Mūsu piedāvājums satur atsauces uz ārējiem trešo pušu tīmekļa vietnēm, par kuru saturu mums nav ietekmes. Tādā veidā, mēs nevaram būt atbildīgi par trešās puses informācijas saturu. Attiecīgais piegādātājs vai uzņēmējs lapās vienmēr ir atbildīgs par saturu saistītajās lapās. Saistītās lapas tika pārbaudītas iespējamās tiesību pārkāpuma brīdī saišu izvietošanai. Brīdī, veidot saites nelikumīgu saturu ir atklātas.

Pastāvīga uzraudzība par saturu saistītajās lapās lietderīgi, bez konkrētiem pierādījumiem par likuma pārkāpumu. Tiklīdz mums būs zināms par pārkāpumu, mēs nekavējoties izņemsim šīs saites.

SSL vai TLS šifrēšanu
Drošības apsvērumu dēļ un lai aizsargātu nosūtītu privātu saturu, kuru jūs iesniedzat mums kā uzņēmējam vietnē, mūsu mājas lapā, izmanto SSL, vai. TLS. Tas nozīmē, ka dati, ko jūs iesniedzat, izmantojot šo tīmekļa vietni, nevar nolasīt trešajām personām. Jūs varat atpazīt šifrētu savienojumu adrešu joslā "https: //" jūsu pārlūkprogrammas un pēc simbola bloķēšanas joslā pārlūkprogrammu.

Web fonti Google
Šajā lapā tiek izmantoti tā sauktie web fonti, ko sniedz Google, lai saskaņotu displeju fontus. Kad jūs zvanāt lapu, pārlūkprogramma lejupielādē nepieciešamos web fontus kešatmiņu pārlūka, lai pareizi attēlot tekstus un fontus.
Lai to izdarītu, izmantotā pārlūkprogramma ir izveidot savienojumu ar Google serveriem. Tas dod uzņēmumam Google informāciju par to, ka piekļuvi mūsu mājas lapai ir veikta, izmantojot savu IP adresi. Izmantojot web fonti Google veic interesēs vienotu un pievilcīgu skatu mūsu tiešsaistes piedāvājumus.

Widu-Farben ir tradicionālās ģimenes uzņēmums, kas dibināts 01.01.1954 g. mr Альтхоффом kā Widu Chemie Althoff & Co.
Pie mums jūs saņemsiet produktu, kas ražo mūsu rūpnīcā Vācijā un atbilst jūsu vajadzībām. Mēs vēršam uzmanību uz augstas kvalitātes, kas ir redzams uz mūsu objektos.
Kā ražotājs krāsu ar senām tradīcijām, un daudzi klienti Eiropā un Āzijā novērtē mūs kā uzticamu partneri. Gala pircēji slavē ilgs derīguma termiņš mūsu produktiem. Mūsu labākos produktus, lai mākslinieku, arī būs pārliecināt jūs. Mēs vienmēr piedāvājam saviem klientiem piemērotākos produktus, lai visu pēc iespējas optimālu cenu ar labu cenas un kvalitātes attiecību. Pastāvīgais klientu skaita pieaugums apliecina to mums.

Ar mums jūs būsiet nodrošināti ar ātri un kompetenti, tas ir vienīgais veids, kā pārliecināt ilgtermiņā. Pārbaudīt mūsu produktus saskaņā ar mūsu paziņojumiem!

Uz drīzu tikšanos!
Papildus informacija
Vispārējie pārdošanas un piegādes noteikumi, lai krāsas nozare

I. Apjoms
1. Šādi, pārdošanas un piegādes noteikumi attiecas uz visiem mūsu piegādes un pakalpojumi. Mēs neesam saistīti ne ar kādām отклоняющимися noteikumiem. Mūsu piedāvājumi nav saistoši, ja vien tieši nav panākta cita vienošanās.
2. Ja klients jau ir pazīstami ar mūsu noteikumiem un nosacījumiem, piegādes un apmaksas, tie attieksies uz nākotni biznesam, pat bez jaunās reklāmas. Pieņemšana ir mūsu piegādes vai pakalpojumi tiek uzskatīti par pieņemšanu mūsu apstākļiem.
3. Numur 2 iepriekš neattiecas uz нетрейдерам.
4. Papildu vienošanos, izmaiņas un novirzes no šiem nosacījumiem ir jāvienojas rakstiski starp piegādātāju un pasūtītāju.

II. Likme
1. Piemēro saskaņotus cenas plus likumā noteiktais pievienotās vērtības nodoklis, piemērojamais piegādes dienā.
2. Dažas mūsu svara, skaita un skaita, ir izšķiroša nozīme, lai aprēķinātu, ja saņēmējs nav iebildumu nekavējoties.
3. Ja izmaksas, kas saistītas ar pasūtījumu, būtiski mainās pēc līguma noslēgšanas, līguma puses pienākums ir saskaņot cenu korekcijas.
4. Numurs 3 iepriekš neattiecas uz нетрейдерам.

III. Tehniskais
lietošanas rekomendācijas Cik mums zināms, mēs sniedzam tehniskās konsultācijas par pieteikumu. Visi paziņojumi un informācija par piemērotību un piemērojot mūsu preču neatbrīvo pircēju no veiktu savas pārbaudes un testus, lai noteiktu piemērotību produktu plānotajiem procesiem un mērķiem.

IV. Piegāde
1. Ja vien skaidri nav norādīts citādi, piegāde tiek veikta ar mūsu rūpnīcā vai no noliktavas.
2. Gadījumā, ja vienošanās самовывоза risku par nejaušu zaudējumu vai nejaušiem bojājumiem preces piegādes pāriet pasūtītājam pēc tam, kad paziņojums par jums. Pretējā gadījumā risks pāriet uz pircēju brīdī pārraides mums preču pārvadātājam. Piegādes veidu un maršrutu izvēlamies mēs. Papildus izdevumi, jo dažādu pasūtītāja vēlmēm tiek apmaksāti viņa kontā.
3. Atļauts daļējas piegādes, kuru var pamatoti gaidīt no pircēja.
4. Būtiskos, skaistos un nav ko rada mūsu darbības atteici, kas pārsniedz piegādes termiņu vai nepilnības piegādes mūsu piegādātājiem, kā arī pārtraukumi, jo trūkst izejvielu, enerģijas un darbaspēka, streiki, lokauti, grūtības ar iepirkumu transportlīdzekļu, kustību traucējumi, pasūtījumi no augstākās iestādes un gadījumos, nepārvaramas varas apstākļu dēļ. Mūsu piegādātāji tiek pagarina piegādes termiņus uz laiku, kas kavē darbu, jo tie ir svarīgi, lai preču piegādes. Mēs nekavējoties informēsim par klienta sākumā un noslēgumā šādiem šķēršļiem. Ja rezultātā piegāde aizkavējas vairāk nekā par mēnesi, kā pasūtītājs, gan mums ir tiesības uz izņēmumu prasības par zaudējumu atlīdzināšanu,
5. Ja piegāde tiek veikta uz aizdevumu konteineros, tie ir atpakaļ tukšām, bet pārvadājums apmaksāts 90 dienu laikā no saņemšanas brīža piegādi. Zaudējumu vai bojājumu sniegtās iepakojuma, ja tā nav tikusi atdota atpakaļ pārdevējam, sedz pircējs, ja viņš par to nes atbildību. Iepakojumu aizdevumus nedrīkst izmantot citiem mērķiem vai lai pielāgotos citiem produktiem. Tie ir paredzēti tikai kravu pārvadājumi piegādātām precēm. Etiķetes nevar noņemt.
6. Vienreizēja iepakojums netiks atmaksāta mums, tā vietā, mēs norādīsim klientam trešo pusi, kas būs iepakojumu utilizēt saskaņā ar noteikumiem iepakojuma.

V. Apmaksa
1. Rēķina summa ir jāsamaksā noteiktajā termiņā bez atlikuma. Savlaicīga maksājums tika veikts tikai tādā gadījumā, ja mēs varam rīkoties ar naudu, ar valutēšanas datumu termiņā uz mūsu norādītajā kontā. Atlaides un atlaides tiek piešķirtas, pamatojoties tikai uz īpašu vienošanos. Atlaide jaunus rēķinus ir izslēgta, ja vecos rēķinus vēl nav samaksāti.
2. Gadījumā, ja maksājuma kavējuma tiek izmaksāta aprēķinātā soda nauda 2% apmērā no iepriekš atbilstošu diskonta likmi Deutsche Bundesbank. Mēs, kā pasūtītājs, varam sniegt pierādījumus, lielāku vai mazāku kaitējumu.
3. Sūtīšana pārveduma likumprojekti nav jāmaksā skaidrā naudā, un ir atļauta tikai ar mūsu iepriekšējas piekrišanas norēķinu kontā. Atlaides un rēķinu apmaksa tiek apmaksāti no pasūtītāja puses.
4. Aizturēts un nodots no apstrīdētajām mūsu klienta prasību izslēgt.
5. Numurs 4 iepriekš neattiecas uz нетрейдерам.
6. Неоплата atbilstošu rēķinu vai citi apstākļi, kas norāda uz ievērojamu pasliktināšanos finansiālo stāvokli klienta pēc līguma noslēgšanas, dod mums tiesības nekavējoties atsaukt visas mūsu prasības, pamatojoties uz tiem pašiem tiesiskās attiecības.

VI. Īpašumtiesību saglabāšana
1. Mēs paturam īpašuma tiesības priekšmetu piegādi līdz pilnīgai apmaksai no pirkuma cenas. Ja pircējs ir pārdevējs, piemēro šādus noteikumus: piegādātajām precēm paliek īpašums, līdz brīdim, kamēr nav izpildītas visas pašreizējās darba attiecības ar pircēju. Īpašuma tiesības saglabājas arī, ja daži no mūsu prasības ir iekļautas kārtējos rēķinus, un bilance ir izrakstīts un atzīts. Neskatoties uz atalgojumu, tiek uzskatīts, ka pretenzijas par iepirkuma cenu nav beidzies, kamēr saglabājas pienākums переводному īstermiņa vērtspapīra, ko mums šajā kontekstā - piemēram, saistībā ar procedūras čeka / nodošanu vekseļi.
2. Pircējs veic, lai mums apstrādi vai maisījumus, kas nav saistīts mums nekādu atbildību. Gadījumā, pārstrādes vai sajaukšanas ar citām precēm, kas nav mums pieder, pircējs jau tagad nodod mums kopīgu īres jauna prece, lai nodrošinātu mūsu prasību attiecībā vērtības rezervētas preču vērtību citas preces. apstrādājamās preces ar nosacījumu, ka pircējs обновку atstāja mūs.
3. Pircējam ir tiesības pārstrādāt produkciju savā ikdienas darbībā, ja viņš savlaicīgi izpilda savas saistības, kas izriet no biznesa attiecības ar mums.
4. Prasības saistībā ar preču pārdošanu, kas mums ir īpašuma tiesības, jau tagad уступлены pircēju ietvaros mūsu īpašuma daļu par precēm, ko pārdod kā nodrošinājumu. Ja klients apvieno vai maisījumi piegādātajām precēm ar galveno tēmu trešās puses par atlīdzību, viņš ir īsts nodod mums savas prasības par kompensācijām attiecībā uz trešās puses summas apmērā, izstādīto rēķinu-faktūru, piegādāto preču mums kā nodrošinājumu. Mēs pieņemam šo uzdevumu.
5. Pēc mūsu pieprasījuma pircējam ir pienākums nodrošināt mūs ar visu nepieciešamo informāciju par inventāra, preču, kas mums pieder, un par to, kas ir izvirzītas mums prasījumiem, kā arī informēt savus klientus par переуступке.
6. Pasūtītāja pienākums ir saudzīgi glabāt rezervētās preces un par saviem līdzekļiem apdrošināt viņu pret zaudējumiem un bojājumiem. Ar šo viņš iepriekš nodod mums savas prasības apdrošināšanas līgumiem. Mēs pieņemam šo uzdevumu.
7. Ja vērtspapīru vērtība pārsniedz mūsu prasībām vairāk nekā 10%, mēs izlaidīsim vērtspapīri ir mūsu izvēle pēc pircēja pieprasījuma.
8. Pircējam tiesības rīkoties ar produktiem, saglabājot īpašumtiesību un iekļaujot переуступленных mums prasībām beidzas, kad viņš pārtrauc maksājumus un / vai iztukšo finanšu krahu. Ja rodas šie priekšnoteikumi, mums ir tiesības, izņemot tiesības saglabāšanu, nenosakot labvēlības perioda vai īstenošanu, atsauksmes, pieprasīt tūlītēju pagaidu nodošanas visām precēm, ar noteikumu saglabāt īpašuma tiesības.
9. Ja īpašumtiesību saglabāšana nav spēkā saskaņā ar tās valsts tiesību aktiem, kurā atrodas piegādāto preci, pircējam ir pienākums sniegt līdzvērtīgu nodrošinājumu pēc mūsu pieprasījuma. Ja viņš neizpildīs šo lūgumu, mēs varam pieprasīt tūlītēju maksājumu atvērtajiem kontiem, neatkarīgi no nolīgtā atalgojuma nosacījumiem.

VII Garantija un atbildība
1. Spēkā likumā noteiktie garantijas termiņi.
2. Par acīmredzamiem defektiem materiālu, neregulāras piegādes un novirzēm daudzumā izvirzītos preču jāpaziņo rakstveidā, un nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Par slēptiem defektiem nepieciešams paziņot mums rakstiski, 7 dienu laikā kopš to atklāšanas.
3. Pasūtītājs vajadzētu pārbaudīt - ja nepieciešams, izmantojot izmēģinājuma apstrāde - der vai piegādātajām precēm paredzētajai lietošanai. Tas ir īpaši aktuāli, ja ir pievienoti разбавители, cietinātājus, papildu lakas vai citus komponentus, kas nav saņemti no mums.
4. Gadījumā, ja pamatotu pretenziju piegādāsim iztrūkumu vai обменяем preci. Ja nav iespējas apmainīt preci vai ja piegāde uz nomainīt karti, pircējam ir tiesības apmainīt vai atlaidi.
5. Ja pircējs nav pārdevējam Likuma izpratnē par vispārējiem noteikumiem, piemēro šādus noteikumus:
a) Sūdzība par slēptos defektus vajadzētu iesniegt rakstiski likumā noteiktā garantijas termiņa beigām. Tas ir piemērojams arī tad, ja ir panākta vienošanās, garantijas termiņš, kas pārsniedz ar likumu.
b) gadījumā, ja Ir pamatotas pretenzijas par precēm, kas vēl nav tikuši sadalīti vai apstrādāti, klients var pieprasīt tikai nomaiņu piegādes. Ja piegāde nomaiņa neizdevās, pircējam ir tiesības izvēlēties starp līguma izbeigšanu vai samazināšanu maksājuma summas.
6. a) pircēja Pretenzijas par zaudējumu atlīdzību, pamatojoties uz mūsu pārkāpumu
līgumattiecības vai juridiskās saistības, tiek izslēgti, ja vien zaudējumu nav izraisījusi умышленными darbībām vai darbībām rupjas neuzmanības dēļ. Tas neattiecas uz zaudējumiem, kas radušies pavirši, pārkāpjot būtiskas līgumsaistībām, un prasības par zaudējumu atlīdzināšanu, pamatojoties uz Likuma " par atbildību par produktiem.
b) Mūsu atbildība par netiešiem zaudējumiem, kas balstīta uz нетипичных līguma apstākļos, ko mēs nevaram paredzēt, nav paredzēta.
c) atbildības Ierobežojumi attiecas arī uz personīgo atbildību mūsu vietnieki.
7. Atbildību par garantēto īpašums ir ne tikai iepriekš minētajiem noteikumiem.