Balta Widulan krāsa
Tehniskā informācija
Tehniskā informācija
Widulan Balts izturīgs pret laika apstākļiem
Ar materiāliem saistīti dati

Materiāla tips: Ūdens bāzes necaurspīdīga krāsa ar zīdainu spīdumu dažādu laika apstākļu koka, cinka, galvanizējošā metāla un minerālu substrātu aizsardzībai. Ar pretzaļu (aizsardzība pret aļģēm) un perlamutra efektu.
Lietošana: Visu veidu āra koksnei, piemēram, dārza žogiem, koka mājām, koka apšuvumam, salokāmām žalūzijām, puskoka kokmateriāliem utt. Augsto bloķēšanas īpašību dēļ var izmantot arī koka logiem. Piemērots arī cinka izstrādājumiem (piemēram, notekcaurulēm un notekcaurulēm) un minerālu pamatnēm (piemēram, ģipša, betona, mūra, šķiedru cementa materiāliem).
Raksturojums: Augsta noklāšanas spēja, ​​zīdains spīdums, atvērta difūzija, ūdeni atgrūdošs ar perlamutra efektu, noturīgs pret traipiem, augsta elastība un augsta saķere ar pamatni, izturīga pret sārmiem, labas apstrādes īpašības un vāja smaka. Pēc žāvēšanas bez smaržas. Visi toņi ir sajaukti viens ar otru.
Saistvielas pamatne: Tīra akrila dispersija
Pigmenta bāze: titāna dioksīds, dažādi organiski un neorganiski pigmenti.
Blīvums: Atkarībā no krāsas apm. 1,20 g / cm3, balts apm. 1,25 g / cm3
Vērtības saskaņā ar DIN EN 13 300:
1. mitrā nodiluma klase - atbilst nodilumizturībai DIN 53778
Patēriņš: atkarībā no krāsas un substrāta aptuveni 150 - 180 ml / m2.
Šķīdinātājs: ūdens maks. 20%
Spīduma līmenis: daļēji spīdīgs
Uzglabāšanas vieta: vēss, bet bez sala. Labi noslēgtā traukā.
Žāvēšanas laiks: Normālos apstākļos (20 ° C un 65% mitruma)
virsma sausa: pēc 1 stundas - krāsošanai: pēc 3 stundām
Krāsu nokrāsas: balts, melns, pelēks olis, šokolādes brūns, sūnu zaļš un zviedru sarkans. Īpašas krāsas pēc pieprasījuma un par papildu samaksu.
Iepakojums: plastmasas trauks: 750ml, 2,5L, 10L.
Marķēšana un utilizēšana

Marķējums: GefStoffV: nav VbF: nav GGVS / GGVE: nē
Produkta kods: M-LW 01 / M-DF02 WGK: 1 (Pašklasifikācija)
Sastāvdaļu deklarācija: Produkts satur plastmasas dispersiju, titāna dioksīdu un (vai) organiskos un neorganiskos pigmentus, kalcītu, šķīdinātāju saturu mazāk par 3%, konservantus plēvēm un konserviem (satur izotiazolinonu!), Piedevas un ūdeni.
GOS saturs saskaņā ar ChemVOCFarbV: Produktu kategorija d Wb) / c Wb) ar robežvērtībām 130 g / l (2010) GOS / 40 g / l (2010) GOS.
Maksimālais GOS saturs: 35 g / l.
Ieteikumi alerģijas slimniekiem saskaņā ar EUH 208: Konservanti, kuru pamatā ir metil- un benzizotiazolinons (MIT / BIT) un 2-oktil-2H-izotiazol-3-oms (OIT) kā plēves pārveidotājs.
Benz- un oktilizotiazolinons var izraisīt alerģiskas reakcijas.
Informācija par utilizāciju: Pārstrādei drīkst nodot tikai pilnīgi tukšus konteinerus. Žāvētu materiālu atlikumus var izmest kā sacietējušas krāsas un lakas vai kā sadzīves atkritumus. Šķidrie atlikumi vietējā speciālajā atkritumu savākšanas vietā kā krāsu atkritumi.
Atkritumu numurs saskaņā ar Atkritumu rīkojumu (AVV) katalogu: 080112
Apstrādes instrukcijas
Pamatne un priekšapstrāde: visiem pārklājumiem nepieciešama sausa, cieta un stabila virsma VOB C daļa, DIN 18363 saskaņā ar 3.1.1
pievērsiet uzmanību minētajiem punktiem. Turklāt jāievēro DIN 68800 (koksnes aizsardzība būvniecībā) noteikumi.
Nelietot uz koksnes, kas apstrādāta ar bora sāļiem vai kvaternāriem amonija savienojumiem. Pilnīgi noņemiet vaļēju krāsu. Labojiet caurumus un plaisas ar piemērotu špakteļlāpstiņu.
Pirms apstrādes tvertnes saturu rūpīgi jāmaisa. Kad nožuvis, otro reizi notīriet ar otu vai rullīti.
Pēc darba labi aizveriet trauku. Neizmantojiet priekšmetus temperatūrā, kas zemāka par + 5 ° C.
Nekraujiet apstrādātu koku, līdz tas ir pilnīgi sauss.
Plastmasas elastīgos savienojumus nevar salabot ar hermētiķi, jo tiem ir lielāka elastība, uz krāsas var parādīties plaisas vai krāsa. Dažos gadījumos var veikt mijiedarbības novērtējumu.
Apstrādājot horizontālas virsmas brīvā dabā, piemēram, sienas vainagus, karnīzes, palodzes utt., Jāaizver cieši metāla vai akmens izstrādājumi, izvairieties no to noklāšanas.
Widulan uz koka: koksnes mitruma saturam jābūt mazākam par 20%.
a) Jauna koksne arī jāaizsargā no zilās krāsas maiņas un mitruma (sēnītes) ar piemērotu koksnes konservantu grunti. Lietojot Widulan gaišos toņos, tam jābūt pārklātam ar izolējošu un bloķējošu grunti, piemēram, Widu Aqua-Plus, lai novērstu krāsotas koksnes iesūkšanos.
Divi Widulan neatšķaidītu laika apstākļu aizsardzības krāsu slāņi.
b) Vecu, sausu vai novecojušu koka virsmu gadījumā - notīriet spītīgas koksnes šķiedras, slīpējot un iepriekš apstrādājot ar piemērotu koksnes konservantu grunti, padarot to skanīgu, mainot koksnes komponentus ar Widu Aqua-Plus, pēc tam uzklājiet divus Widulan slāņus. .
c) Rūpīgi notīriet un noslīpējiet veco nebojāto krāsas kārtu, pēc tam divas kārtas neatšķaidītas Widulan laika apstākļu aizsardzības krāsas.
Vidulan uz metāla: nav piemērots dzelzs un tērauda krāsošanai.
Pēc profesionālas pamatnes tīrīšanas un iepriekšējas apstrādes (skat. Arī bukletu Nr. 5 Federālā krāsu un īpašuma aizsardzības komiteja, Frankfurte pie Mainas) šie ir divi Widulan slāņi.
Vidulan uz minerālu bāzes:
a) Minerālu fasāžu un apmetumu gadījumā pamatni nedrīkst pārklāt ar netīrumiem un vaļīgām daļiņām, lai nepasliktinātu krāsas saķeri. Jauni apmetumi ir jāpievelk un jānomazgā, pēc tam tiek uzklāts bāzes slānis ar Widulan laika apstākļu aizsardzības krāsu, kas atšķaidīta ar ūdeni līdz aptuveni 20%.
Pēc tam seko divas neatšķaidītas virskārtas.
Slīpējot veco apmetumu, veco apmetumu un nekrāsoto rupjo apmetumu, ķieģeļu un silikāta mūri, iepriekš apstrādājiet ar kvalitatīvu dziļas iespiešanās grunti, piemēram, widu Hydro dziļu grunti, pēc tam uzklājiet Widulan laika apstākļu aizsardzības krāsu, kas atšķaidīta ar ūdeni līdz aptuveni 20%. Tad divas virskārtas neatšķaidītas.
b) Jauni vai mazāk izturīgi šķiedru cementa materiāli ar labas kvalitātes dziļo grunti, iepriekš apstrādā ar tādiem kā Widu Hydro dziļais grunts, pēc tam pamatnes pārklājumu uzklāj ar Widulan laika apstākļu aizsardzības krāsu, atšķaida ar ūdeni apmēram līdz 20%. Tad divas virskārtas neatšķaidītas.
Noņemiet netīrumus, sūnas un aļģes no veciem, izturīgiem šķiedru cementa substrātiem ar tvaika strūklu.
c) Uz betona, gāzbetona un tamlīdzīgām pamatnēm rūpīgi notīriet vaļīgas, nelipīgas detaļas un esošās veidņu eļļas, notīriet putekļus un netīrumus, pēc tam gruntējiet ar Widulan.
Aizsardzības pret laika apstākļiem krāsa ir atšķaidīta ar ūdeni līdz aptuveni 20%. Tad divas virskārtas neatšķaidītas.
Rupjās sūnas noņem mehāniski un, ja nepieciešams, apstrādā ar piemērotu algicīdu. Ļaujiet tai labi nožūt. Iepriekš apstrādājiet ar kvalitatīvu dziļas iespiešanās grunti, piemēram, widu Hydro dziļu grunti, pēc tam pamatkrāsu ar Widulan laika apstākļu aizsardzības krāsu, kas atšķaidīta ar ūdeni līdz aptuveni 20%. Tad divas virskārtas neatšķaidīti.
Pielietošanas metode
Lietošanas metode: To var velmēt, krāsot vai izsmidzināt ar bezgaisa metodi.
Instrumentu tīrīšana: pēc lietošanas - ar ūdeni.
Īpašas piezīmes
Pirms lietošanas kārtīgi samaisiet. Nelietot tiešos saules staros.
Pārtraukumu laikā rīkus uzglabājiet krāsā vai iesaiņojiet mājsaimniecības folijā (neizžāvējiet).
Minimālā apstrādes temperatūra: + 5 C materiālam un pamatnei.

Drošības padomi

Lietošanas un žāvēšanas laikā jānodrošina pietiekama ventilācija.
Lietojot krāsu, neēdiet, nedzeriet un nesmēķējiet. Saskaroties, nekavējoties skalojiet ādu vai acis ar ūdeni. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un parādiet šo trauku vai etiķeti. Neļaujiet iekļūt kanalizācijā, rezervuāros vai augsnē. Neieelpojiet aerosolizētus tvaikus. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Marķējums:
R 52/53 Kaitīgs ūdens organismiem, var izraisīt ilglaicīgu negatīvu ietekmi ūdenī, rada aerosola izgarojumus. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Esiet uzmanīgs!
Šī tehniskā informācija, iespējams, neattiecas uz visām pamatnēm un to krāsām, tāpēc sarežģītos gadījumos ir jāmeklē padoms. Mūsu dizainparaugi ir vismodernākie, un mums jāsniedz informācija par mūsu produktiem un to iespējamo pielietojumu. Juridiski saistošu garantiju par dažām īpašībām vai to piemērotību konkrētam lietojumam nevar iegūt no mūsu informācijas vai mutiskiem padomiem. Lietotāju nevar atvieglot atbildība par mūsu produktu pārbaudi, vai tie atbilst prasībām, lai pārbaudītu paredzēto lietojumu īpašumā.

Widu Farben piedāvā saviem klientiem piemērotus produktus visām iespējām, par optimalām cenām,
laba cenas un kvalitātes attiecība!